Tony perotti 8606

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Amirashop

• Luxusní zboží
    • Kvalitní zpracování do posledních detailů
    • Kovová přezka

Ledvinku na peněženku, klíče, telefon a další drobnosti nosím už dlouhý čas. Zdá se mi to pohodlnější, než nosit tyto věci po kapsách. Obzvlášť v létě. Ovšem levnější ledvinky se obvykle rychle opotřebují a je to na nich dost vidět. Jejich nošení je tak v některých situacích poněkud nedůstojné. Hledal jsem proto ledvinku, která by vydržela déle a já se za její nošení nemusel stydět. Produkt firmy Tony perotti už podle obrázku a popisu sliboval splnit moje kritéria, takže jsem přes vyšší cenu neváhal. Po nějaké době užívání mohu říci, že jsem spokojen. Ledvinka působí velmi luxusním dojmem, je dostatečně prostorná a přes mírně větší rozměr se příjemně nosí. Je velmi kvalitně zpracována do posledního detailu a do posledního stehu. Kůže je příjemná na dotek a dokonce stále hezky voní. Jsem spokojen a mám pocit, že jsem za nemalou vynaloženou částku dostal odpovídající hodnotu.

Produkt nemá žádné parametry.

Kožená ledvinka z kolekce Italico od italské značky Tony Perotti. Kožené ledvinka z kolekce Italico od italské značky Tony Perotti bude skvělým doplňkem nejen na cesty. Ledvinky se díky své praktičnosti a stylu znovu dostávají do módy. Tato ledvinka je vyrobena z prvotřídní kůže v hladké úpravě. Textilní popruh lze pohodlně nastavit až na délku 120 cm. Přední strana je doplněna o zipovou kapsu a kapsu se zapínáním klopnou na suchý zip. Hlavní přihrádka je uzavíratelná na zip. Zadní stranu doplňuje další…

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Amirashop