Salomon Nordic Thermobelt

Objem
0.9 l
260 g

• , zakoupeno v Lyže-snowboardy.com

• Na běžky ideální ledvinka se zateplením lahve na pití.

Doporučuji, na rozdíl od jiných výrobců skladná a funkční.

Objem
0.9 l
260 g

Klasická nordic ledvinka se snadným přístupem k izolované lahvi s vodou a velkým prostorem pro všechny vaše potřebné věci.

Technologie:

• ► nastavitelný opasek s velkou sponou: Opasek je nastavitelný tak, abyste dosáhli optimálního rozložení váhy batohu na bedrech, velká spona zajišťuje snadnou manipulaci i v případě, že máte na rukách rukavice.
  • ► ventilek on/off: Snadno se otevírá i zavírá, je nepropustný a umožní vám se snadno osvěžit.
  • ► odnímatelná zateplená nádoba na vodu (900 ml/30 oz) s velkým přístupem: tato nádoba udrží váš nápoj teplý až čtyřikrát déle, a její nová konstrukce umožňuje snadnější vyjímání a čištění.
  • ► bez PVC: Vaky na vodu jsou vyráběny bez použití PVC, tudíž během recyklace nevypouští žádné toxické látky.

► vnitřní kapsa ► 1 zadní kapsa na zip ► polstrovaný zadní panel

Materiál: 600D PES PU

1zákazník doporučuje produkt
    • skvěle sedí, pěkný design (mám modro černou),
    • jednoduchý systém nastavení pasu, pohodlná
    • víčko !!!

Mám tuto ledvinku asi rok a půl. Využíl jsem ji zatím tak max. 10x a z toho v zimě na lyžích 5x. Dnes se mi ulomil ten ventilek on/off na víčku, které jsem si tak pochvaloval, že ho nemusím šroubovat.
    Nebylo to způsobeno žádnou hrubou silou, normálně při běžném otevírání.
    Teplota byla okolo 0°C.

Na ledvince mi zůstalo víčko s dírou uprostřed. Což se mi stalo na půl cesty, fakt bezva, zacpal jsem to větvičkou :-)

Jinak je to skvělá ledvinka a nebýt víčka dal bych ji 100%.

Příště bych koupil s obyčejným víčkem.

• , zakoupeno v Lyže-snowboardy.com

• Na běžky ideální ledvinka se zateplením lahve na pití.

Doporučuji, na rozdíl od jiných výrobců skladná a funkční.