Powerslide Nordic

Počet kapes

• , zakoupeno v Sportega.cz

Pohodlna, prostorná,lehká,

• , zakoupeno v IN-LINE BRUSLE cz

• Ideální pro kratší výlety na bruslích. Kapsy pro dvě láhve jsou velké plus, vzhledem ke spotřebě vody, zejména v létě.
    • Kapsa by mohla být trošku větší, aby se do ní lépe vešly boty. Dají se tam narvat tenisky, ale tak do velikosti 38.

Šikovná ledvinka, doporučuji.

• , zakoupeno v DreamSport.cz

• super cena
    • možnost uložit 2 pet lahve minimálně o objemu 0,75l (větší jsem nezkoušel)
    • kvalitní provedení
    • pohodlné nošení

Za necelých 300 Kč je to skvělý výrobek, dobře se nosí, dobře vypadá a místa je dostatek na osobní věci jako telefon, klíče, peněženku atd. + samozřejmě 2 pet lahve, které jsou po stranách takže nijak netlačí do zad ani neomezují. Před touto koupí jsem měl v ruce ledvinku Salomon Twin Belt za necelých 700 Kč a ta mi vůbec neseděla, pásek byl tenký, kapsy menší, a navíc prostor mezi kapsami na láhve byl poměrně malý, tudíž si myslím, že by mě klasické láhve tlačily do zad (ledvinka se dodává se dvěma plastovými lahvemi, které jsou na jedné straně ploché)
    Tento produkt vřele doporučuji!

Objem
4 l
300 g
Počet kapes

Sportovní ledvinka Powerslide Hip Bag Nordic.

Sportovní ledvinka na in line bruslení ale i další různé sportovní aktivity.

Sportovní ledvinka Powerslide Hip Bag Nordic je uzpůsobena především pro bruslení na kolečkových bruslích Powerslide Nordic.

Kvalitně provedená ledvinka v příjemném designu a řadou detailů.

Technický popis:

• objem: cca 4 litry
  • váha: cca 300g
  • rozměry: 38 x 14 x 22 cm
  • max. délka opasku 130 cm
  • hlavní kapsa na různé předměty včetně vnitřních kapsiček
  • 2 kapsy pro menší cca 0,5l plastové lahve

• vyborne se nosi
    • dve lahve
    • elegantni nenapadny nemecky design
    • nekvalitni material

ledvinku mam pres dva roky, velmi jsem si ji oblibil, klady jsem vypsal. zapor pouze jeden-bohuzel je z velmi nekvalitniho materialu, ktery se rozpada (horni viko)-vlakna se rozjizdeji. presto ji koupim znovu, nemam jinou, pro me, hezci a lepe funkcni variantu. cena stale velmi slusna, ale asi drazsi diky drazsimu euru. kupoval jsem myslim za 300+

• , zakoupeno v Sportega.cz

Pohodlna, prostorná,lehká,

• , zakoupeno v IN-LINE BRUSLE cz

Šikovná ledvinka, doporučuji.

• , zakoupeno v DreamSport.cz

• super cena
    • možnost uložit 2 pet lahve minimálně o objemu 0,75l (větší jsem nezkoušel)
    • kvalitní provedení
    • pohodlné nošení

Tento produkt vřele doporučuji!