GreenLand Nature 1335

Objem
2.6 l

• , zakoupeno v Amirashop

• Kvalitní kůže a dost praktických kapsiček, ledvinka se mi moc líbí a mám z ní velkou radost

Lepší jsem nikde neviděl

Objem
2.6 l

Krásná a praktická ledvinka GreenLand zhotovená z kvalitní buvolí kůže. Velký hlavní prostor uzavíratelný na zip. Tři ZIP kapsy na přední straně. Jedna přední kapsa - uzavírá se magnetickým zámkem. Zip-kapsa na zadní straně. Nastavitelný popruh z kůže až do cca 120 cm.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Amirashop